45,95 zł
57,44 zł
Oszczędzasz: 11,49 zł
Availability: Sztuk w magazynie: tylko 5

Ten tekst jest tłumaczony przez naszą przyjazną pomoc komputerową. Pracujemy nad tym, aby prawdziwy człowiek obsługiwał tę stronę. Nie wahaj się skontaktować z naszym wsparciem, jeśli masz jakiekolwiek pytania!

ROZMIAR

Dziecko

WŁAŚCIWOŚCI PRZĘDZY

Futro alpaki, wełna alpaki, drut z efektem Bling, Dreamline Sky, Dreamline Soul, grzywna, Hexa, ropa, mocna, cienka alpaka

TEKNIK

Wzór dzianiny, dzianiny

PROJEKTANT

Liv Inger Espedal

ALPAKKA TWEENS - dzianina do szkoły i na czas wolny

Dzieciństwo nie jest takie jak wcześniej. Nie młodzi ludzie, dla dzieci, młodzież na długo przed słodką trzynastką. Młodzi ludzie w wieku od ośmiu do dwunastu lat są często nazywani zapomnianą grupą wiekową. Są fajni i świadomi mody i dobrze wiedzą, z czym chcą iść, a z czym nie. Nie robią zakupów w sklepach dziecięcych, a kolekcje młodzieżowe są często za duże. To koniec. Na razie robimy fajną i użyteczną dzianinę właśnie do tego.

Młodzi ludzie w porządku, ludzie w wieku od 8 do 14 lat. Dzianina, która sprawdza się w życiu szkolnym iw czasie wolnym. Miękkie, pyszne kapsułki z alpaki, które można nosić z wąskimi, niskimi dżinsami i dżinsami typu boyfriend, chinosami, szortami, rajstopami i legginsami. Z alpaką współpracują wszystkie ulubienice - alpaka kaprysi, grzeje i jest miękka jak jedwab. Dzianina to moda - moda osobista. Ponieważ dostajesz ekskluzywne ubrania szyte na miarę. Coś, czego nie mają wszyscy inni. Młodzież może sama wybrać kolory. Dzierganie jest fajne, a może jest w tym coś, co zainspiruje kapsułę do spróbowania samodzielnego dziergania? Pojedynczy szalik i czapka z prążkowanej lub grubej przędzy z futra alpaki to idealny początek dla kreatywnego ośmiolatka.

W tym katalogu ALPAKKA TWEENS znajdziesz przepis na piękny wzór fair isle i kardigan w odważnych zestawieniach kolorystycznych. Delikatne swetry z prostymi, graficznymi lamówkami w klasycznym argentyńskim stylu. I oczywiście fajna długa kurtka z bardzo prostego, grubego ściegu do pończoch. Mamy nadzieję, że zarówno ty, jak i twoi młodzi ludzie będziecie zainspirowani do chwytania szpilek. A teraz zmierzamy w kierunku kolejnego pięknego i kreatywnego źródła alpak.

Przesyłamy serdeczne pozdrowienia i życzymy wielu alpakowych chwil!

Copyright LindeHobby

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię:
spacer