Zestawy igieł okrągłych

Poznaj nasze zestawy drutów z żyłką, między innymi od KnitPro, Addi i DROPS.

Zestawy drutów z żyłką otwierają nieskończone możliwości robienia na drutach, zwłaszcza jeśli często robisz na drutach. Druty z żyłką i wymienne igły z żyłką to para prostych drutów do robienia na drutach połączonych ze sobą sznurkiem, tworząc coś podobnego do jednej długiej igły do robienia na drutach.

Potrzebujesz osobnych igieł lub kabli? Zajrzyj tutaj

Te wszechstronne igły sprawiają, że radzenie sobie z większymi projektami, szczególnie tymi robionymi na okrągło, jest wyjątkowo łatwe i daje o wiele więcej radości. Ich unikalna konstrukcja umożliwia bezproblemowe dzierganie przedmiotów o obwodzie, tworząc zgrabną, bezszwową dzianinową tubę.

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze igły z żyłką

Wygodne, eleganckie i modne jest posiadanie całego zestawu okrągłych igieł. Poniżej znajdziesz wszystkie nasze wspaniałe zestawy.

Copyright LindeHobby

0 opinii
0 opinii
0 opinii
0 opinii
0 opinii
0 opinii
0 opinii
0 opinii
132,84 zł
177,12 zł
Oszczędzasz: 44,28 zł
0 opinii
0 opinii
0 opinii
799,89 zł
999,87 zł
Oszczędzasz: 199,98 zł
0 opinii
0 opinii
0 opinii
282,29 zł
376,38 zł
Oszczędzasz: 94,09 zł
0 opinii
444,19 zł
592,25 zł
Oszczędzasz: 148,06 zł
0 opinii

Niekończące się kombinacje z tylko jednym zestawem

Podobnie jak w przypadku innych technik dziewiarskich, potrzebujesz różnych rozmiarów drutów, aby dopasować je do wzoru i potrzeb każdego projektu. Właśnie tam ujawnia się prawdziwe piękno wymiennych zestawów okrągłych igieł. Ten genialny zestaw igieł zawiera końcówki igieł o różnych rozmiarach, a także kable o różnych długościach, które można łączyć w dowolny sposób. W przeciwieństwie do stałych okólników, musisz kupić wiele rozmiarów drutów z preferowanymi długościami kabli, po prostu odkręć i przymocuj odpowiedni rozmiar igły do odpowiedniej długości kabla i zacznij robić na drutach.

Tutaj znajdziesz poszczególne elementy swojego zestawu drutów dziewiarskich

Przy tak wielu różnych materiałach do wyboru, jeden zestaw to naprawdę wszystko, czego potrzebujesz na lata użytkowania.

Tylko najlepsze marki i materiały premium

Nasza starannie wyselekcjonowana kolekcja zawiera wspaniałe zestawy od Drops, Knitpro, addi® i Pony, które dają Ci największą swobodę wyboru. Posiadamy proste zestawy 3 par igieł oraz rozbudowane w zakresie od 3,00mm do 12,00mm. Każdy zestaw zawiera również wiele kabli o standardowych długościach (60 cm, 80 cm i 100 cm), ale możesz też dodać do swojej kolekcji inne kable o preferowanych długościach.

Znajdziesz zestawy wykonane z klasycznego stopu aluminium, lekkiego włókna węglowego, gładkiego akrylu i gładkiego, ziemistego drewna, a wszystkie zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, z pewnością poczujesz się jak dziecko w sklepie ze słodyczami dzięki naszej szerokiej gamie okrągłych wymiennych igieł.

Wybór właściwej kombinacji dla projektu

Sprawdź końcową długość projektu, który wykonujesz, aby określić długość sznurka i rozmiar igły. Okrągłe igły są mierzone od czubka do czubka, aby określić ich długość. Najlepiej byłoby użyć drutów, które są nieco mniejsze niż podany wymiar, aby wszystkie ściegi zmieściły się wokół nich. Możesz także użyć tych samych drutów do wielu projektów jednocześnie. Po prostu odkręć końcówki igieł i użyj ich. Nie zapomnij dodać zaślepek, aby zapisać ściegi w projekcie WIP. Wygodny dla

Przechowywanie i podróż

Idealne do wszelkiego rodzaju projektów, nawet do robienia na drutach dużych i małych artykułów na płasko, druty z żyłką pomagają oszczędzać ściegi i igły, gdy odkładasz pracę. Nigdy nie ryzykujesz, że ściegi się rozwiążą lub igły wypadną i stoczą się, ponieważ są przez cały czas połączone długim sznurkiem, co czyni je idealnymi do robienia na drutach w podróży. Zestawy są również zamknięte w wygodnym do przenoszenia rękaw, aby Twoje akcesoria były schludne i uporządkowane bez względu na to, gdzie jesteś