Szydełkowe Zestawy Haczyków Ze Światłem

Tylko pasjonat szydełkowania wie, jak uzależniające może być szydełkowanie. Czasami to wszystko, o czym możesz myśleć przez cały dzień, i nie miałbyś nic przeciwko szydełkowaniu pod przyćmioną lampką nocną, abyś mógł robić na drutach, nie budząc nikogo innego. Ale wiedziałbyś również, jak niewygodne i męczące może to być, szczególnie dla twoich oczu.

Potrzebujesz lampy dla swoich szydełkowych przygód? Zobacz różne typy tutaj

Dlatego istnieją szydełkowe haczyki z lekkim lub podświetlanym szydełkiem. Ten genialny wynalazek zawiera zwykły szydełko z wbudowaną diodą LED, która sprawia, że twoje ściegi są doskonale oświetlone i widoczne nawet przy słabym oświetleniu.

Zobacz wszystkie nasze szydełka tutaj

Copyright LindeHobby

Hot
160,52 zł
271,22 zł
Oszczędzasz: 110,70 zł
0 opinii
160,52 zł
271,22 zł
Oszczędzasz: 110,70 zł
0 opinii
149,45 zł
215,87 zł
Oszczędzasz: 66,42 zł
0 opinii

Jak oni pracują?

Podświetlane szydełka mają przezroczyste haczyki, które świecą, aby poprawić widoczność twoich ściegów w ciemności. Zostały zaprojektowane z większymi, specjalnymi uchwytami do przechowywania baterii, które są bardziej ergonomiczne niż tradycyjne.

Te haczyki mogą występować jako zestaw wielu różnych rozmiarów lub jako pojedynczy uchwyt z wieloma wymiennymi końcówkami. Mogą być również zasilane bateryjnie lub ładowane przez USB, więc jest tak wiele opcji do wyboru w zależności od Twojej wygody.

Dla kogo są przeznaczone?

Podświetlane szydełka to marzenie tych, którzy pracują przy słabym oświetleniu, mają problem z identyfikacją ściegów podczas pracy z ciemną włóczką lub mają słaby wzrok.

Jakie marki nosimy?

Mamy zestawy od The Crochet Light, które są dostępne zarówno w wersji ładowanej przez USB, jak i zasilanej bateryjnie. Mamy również zarówno zestawy stałe, jak i zestawy wymienne w rozmiarach od 2,5 mm do 6,5 mm, które są dostarczane w wygodnym futerale. Teraz możesz szydełkować w nocy, nie raniąc oczu ani nie psując szwów.