Projekt Rico

Chciałbyś uszczęśliwić swoje dziecko lub wnuka niesamowicie miękkimi ubrankami? A może chcesz stworzyć zabawne postacie z gąbki, które będą mogły mieć ze sobą w wannie? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą produktów Rico Design. Rico Design to popularna holenderska firma, która od 1974 roku dostarcza produkty dla przemysłu przędzalniczego. Niezależnie od tego, nad jakim kreatywnym projektem się rozpoczynasz, praktycznie każdy potrzebny materiał będzie dostępny w sprzedaży w Rico Design. Firma produkuje wszystko, od biżuterii po przędzę i haft. Jednak najbardziej znani są ze swojej przędzy, którą handluje się niemal na całym świecie. W LindeHobby z dumą prezentujemy tę markę w naszym asortymencie.

Copyright LindeHobby

Materiale_227: 40% Cotton / 30% Polyester / 20% Acrylic / 10% Wool
63,59 zł
0 opinii
15,35 zł
19,19 zł
Oszczędzasz: 3,84 zł
0 opinii
12,40 zł
15,50 zł
Oszczędzasz: 3,10 zł
0 opinii
Materiale_227: 51% Virgin Wool / 49% Acrylic
143,91 zł
160,52 zł
Oszczędzasz: 16,61 zł
0 opinii
Materiale_227: 53% Cotton / 35% Acrylic / 12% Metallized Yarn
25,83 zł
0 opinii
Materiale_227: 100% Extrafine merino wool
154,98 zł
0 opinii
Materiale_227: 65% Virgin wool / 25% Polyamide / 10% Cashmere
80,20 zł
0 opinii
Materiale_227: 100% Polyester
19,80 zł
0 opinii
Zaoszczędź do 14%
Materiale_227: 75% Bawełna / 13% Akryl / 12% Wełna
49,95 zł
0 opinii
0 opinii
0 opinii
0 opinii

Wysokiej jakości kreatywne pomysły

Zespół stojący za Rico Design to młody i zmotywowany zespół, który opracowuje innowacyjne i kreatywne pomysły, którymi chętnie dzieli się ze swoimi klientami. Dla firmy ważne jest, aby wszyscy członkowie zespołu wnieśli swój wkład w rozwój pomysłów, swoimi doświadczeniami, osobowościami i wiedzą. W naszym asortymencie w LindeHobby znajdziesz najpopularniejsze gatunki i wzory przędzy. Różne przędze mają różne właściwości, ale wszystkie bardzo dobrze nadają się do codziennego użytku. Przędza jest wysokiej jakości i jest dostępna w wielu pięknych kolorach i kombinacjach kolorystycznych, więc masz gwarancję doskonałego rezultatu bez względu na to, jaki projekt zaczynasz. Jakość waha się od wytrzymałej do bardzo miękkiej przędzy, więc znajdzie się coś, co pasuje do Twojego konkretnego projektu.

Uzyskaj pomoc przy następnym projekcie dziewiarskim tutaj

Oprócz przędzy Rico Design w naszym asortymencie tutaj w LindeHobby, oferujemy również kilka zabawnych wzorów Rico Design do różnych kreatywnych projektów. Dzięki tym wzorom możesz tworzyć wspaniałe kreacje, takie jak bardzo popularny wzór zabawnych gąbek do kąpieli. Oczywiście wzory można również wykorzystać jako inspirację, dzięki czemu możesz wymyślić nowe, zabawne i kreatywne projekty na drutach. Jeśli klikniesz na jeden z obrazów przedstawiających różne jakości przędzy, będziesz mógł znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat różnych rodzajów przędzy. Tutaj znajdziesz gramaturę, napięcie dziania, cenę i instrukcje prania. Znajdziesz tu również dokładną gamę kolorystyczną oraz szczegółowy opis jakości i właściwości przędzy.

Kupuj produkty RICO bezpiecznie, łatwo i tanio online

W LindeHobby naszym celem jest zapewnienie jednej z najbardziej satysfakcjonujących i najszybszych opcji dostawy produktów Rico Design. Dlatego często otrzymasz towar bardzo szybko po złożeniu zamówienia. Możesz zapoznać się z naszą szeroką ofertą i zamówić produkty, kiedy Ci to odpowiada. Zapisując się do naszego newslettera lub śledząc nas na naszej stronie na Facebooku, zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami z naszej oferty — niezależnie od tego, czy będą to produkty Rico Design, czy niektóre z wielu innych naszych marek.