DROPS - Włóczka skarpetkowa

Urocze skarpetki z dzianiny to coś, co wielu z nas z radością nosi przez całe życie. Dzianinowe skarpetki są idealne dla małych, uroczych paluszków noworodka, które muszą być cały czas ciepłe. Dla starszego dziecka, które biega po domu i nie zawsze pamięta o swoich kapciach. Dla nastolatki, w której wszystkie elementy stroju, w tym skarpetki, są starannie dobrane i muszą pasować do reszty stylizacji. Na koniec dla starszej pani, która sama robi na drutach i sama dobiera kolory i wzory do swoich nowych skarpetek. Krótko mówiąc, skarpetki na drutach są dla każdego! Dlatego musimy dać naszym klientom dużą swobodę wyboru, jeśli chodzi o skarpetki. W naszym asortymencie jest wiele różnych kolorów, grubości przędzy i rodzajów, które możesz wykorzystać do swoich nowych skarpet z dzianiny.

Copyright LindeHobby

Materiale_227: 65% Wool / 35% Alpaca
11,45 zł
0 opinii
Materiale_227: 65% Wool / 35% Alpaca
11,45 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Nylon
12,90 zł
0 opinii
Materiale_227: 45% Alpaca / 30% Polyamide / 25% Wool
12,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Nylon
11,75 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Nylon
10,75 zł
0 opinii
Materiale_227: 100% Wool
9,50 zł
0 opinii
Materiale_227: 100% Wool
11,00 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Nylon
13,95 zł
0 opinii

Jakość i różnorodność

Wszystkie nasze różne rodzaje włóczek skarpetkowych pochodzą od DROPS, a ich jakość jest widoczna we wszystkich. DROPS Fabel to najtrwalsza włóczka skarpetkowa, jaką możesz dostać. Jest 4-nitkowy i poddany obróbce superwash, co oznacza, że można go prać w pralce.

Fable jest, w przeciwieństwie do zwykłej przędzy skarpetkowej, przędzona z bardzo miękkiej i cienkiej wełny, która zapewnia doskonałe skarpety. DROPS Alaska to klasyczna, niepoddana obróbce przędza wykonana w 100% z wełny, więc wełna nie jest poddawana żadnej obróbce chemicznej przed barwieniem. W ten sposób najlepiej podkreślone zostaną najlepsze właściwości wełny. DROPS Nepal to inna, gruba i luksusowa włóczka, wykonana w 35% z alpaki i w 65% z wełny. Ta specyficzna mieszanka podkreśla jedwabiście miękką powierzchnię alpaki oraz stabilność kształtu wełny. Te trzy rodzaje włóczek to tylko niewielka próbka naszej oferty, a jeśli potrzebujesz innych mieszanek włóczek, bez wątpienia istnieje możliwość zaspokojenia wszystkich Twoich potrzeb w naszym asortymencie.

Wszystkie kolory tęczy

Nasze różne rodzaje przędzy skarpetkowej są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, obejmującej zarówno piękne i naturalne odcienie ziemi, jak i jaśniejsze kolory i wielobarwne nici, a Twój wybór zostanie pokazany w każdej skarpecie i zawsze uzyskasz niepowtarzalny wzór .

Czy któraś z naszych rolek włóczki skarpetkowej wzbudziła Twoje zainteresowanie i sprawiła, że druty tęskniły za czymś nowym? W takim razie całe szczęście gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę, tak jak zawsze jesteśmy gotowi doradzić, jeśli masz konkretne życzenia i wizje dotyczące nadchodzących skarpet z dzianiny.