uzależniony

Czy podoba Ci się pomysł recyklingu materiałów i nadawania starym rzeczom nowych funkcji? W takim razie sprawdź naszą ofertę włóczek od Hoooked. Hoooked to holenderski producent przędzy, który dostarcza bardzo wysokiej jakości przędzę pochodzącą z recyklingu. Przędza została opracowana w oparciu o wielką pasję do kreatywności, mody i trwałości. Potwierdza to również fakt, że wysokiej jakości przędza jest dostępna w szerokiej gamie kolorów, co zapewnia doskonały efekt.

Copyright LindeHobby

Materiale_227: 80% Acrylic / 20% Wool
70,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 100% Recycled textile yarn
70,95 zł
0 opinii
17,05 zł
20,05 zł
Oszczędzasz: 3,00 zł
0 opinii
Cena od
21,96 zł
25,83 zł
Oszczędzasz: 3,87 zł
0 opinii
0 opinii

Przędza do dowolnego projektu

W LindeHobby jesteśmy dumni z tego, że w naszym asortymencie mamy przędzę pochodzącą z recyklingu firmy Hoooked. Hoooked produkuje zarówno mocną przędzę, która nadaje się do artykułów wyposażenia wnętrz, jak i bardziej miękką i, co być może najważniejsze, nieswędzącą przędzę, idealną na odzież, misie i tym podobne. Przędza składa się w 100% lub w 80% z bawełny pochodzącej z recyklingu, która została wykonana z pozostałości tekstylnych, takich jak stare T-shirty. Chociaż przędza jest produkowana z materiałów pochodzących z recyklingu, jej jakość nie jest zła z tego powodu. Hoooked przywiązuje dużą wagę do tego, aby materiał, z którego wykonana jest włóczka, był bardzo wysokiej jakości.

Unikalna jakość przędzy o wielu właściwościach

Marka wyróżnia się z tłumu kilkoma różnymi parametrami. Przędza z recyklingu jest nie tylko niezwykle wysokiej jakości, ale także wyjątkowa. Nie cała przędza jest barwiona, dlatego nie można uzyskać dwóch całkowicie identycznych motków przędzy. Grubość nici również często będzie się zmieniać tylko dlatego, że jest wykonana z pozostałości tekstylnych, co czyni przędzę wyjątkową. Jednak te czynniki nie ograniczają wyboru kolorów w Hoooked, co można również zobaczyć, klikając różne rodzaje przędzy. Oczywiście nie będziemy w stanie pokazać dokładnej gamy kolorystycznej wszystkich rodzajów, ponieważ część przędzy, jak opisano powyżej, nie jest barwiona. Jednak zawsze będzie tak blisko, jak to możliwe. Przędza jest również wykonana w różnych kombinacjach kolorystycznych, dzięki czemu można rzucić wyzwanie kreatywności! W przypadkach, gdy przędza jest barwiona, proces barwienia odbywa się zgodnie z europejskim standardem REACH, co gwarantuje najwyższą jakość użytych środków chemicznych. Centrum Produkcyjne Hoooked w Portugalii zapewnia również, że Hoooked ma pełną kontrolę nad warunkami pracy i standardami produkcji.

Ekologiczne igły szydełkowe

Firma Hoooked stworzyła również dwie szydełkowe igły do korzystania z przędzy, która jest również przyjazna dla środowiska i wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu lub z bambusa. Dzięki swojej lekkości i gładkości szydełko jest łatwe i wygodne w użyciu. Nie zostały również poddane obróbce chemicznej, dzięki czemu aspekt przyjazny dla środowiska jest zachowany nawet w tych produktach. Te piękne szydełkowe igły pomogą Ci osiągnąć dobry wynik w nadchodzącym projekcie.