HobbyArts Igły i szydełka

HobbyArts specjalizuje się w produkcji jednych z najlepszych na rynku igieł i szydełek. Dysponując zróżnicowaną gamą produktów i długą historią tworzenia najbardziej unikalnych produktów, HobbyArts przedstawia nową kolekcję zestawów igieł i haczyków, które zapewnią Ci narzędzia potrzebne do urzeczywistnienia wszystkich Twoich pomysłów i dodania skrzydeł Twojemu hobby. zasługuje.

Tutaj znajdziesz wszystkie najpopularniejsze igły i haczyki

Niezależnie od tego, czy jesteś hobbystą pracującym w niepełnym wymiarze godzin nad nowymi projektami w weekendy, czy też profesjonalistą sprzedającym niestandardowe szydełka i dzianiny, zestawy igieł i szydełek HobbyArts są stworzone właśnie dla Ciebie.

HobbyArts oferuje również szeroką gamę akcesoriów — znajdziesz je wszystkie tutaj

Copyright LindeHobby

38,50 zł
71,71 zł
Oszczędzasz: 33,21 zł
0 opinii
44,28 zł
66,17 zł
Oszczędzasz: 21,89 zł
0 opinii
Hot
44,28 zł
71,71 zł
Oszczędzasz: 27,43 zł
0 opinii
38,50 zł
66,42 zł
Oszczędzasz: 27,92 zł
0 opinii
0 opinii
0 opinii
0 opinii
0 opinii

Kolorowe i wykonane z naturalnych materiałów

Igły i haczyki HobbyArts są dostępne w żywych kolorach, które pasują do Twoich upodobań i dodają radości Twojemu hobby. Haczyki są wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i mają ergonomiczny kształt z gładkim wykończeniem, aby zapewnić maksymalny komfort nawet podczas długich sesji szydełkowania i robienia na drutach. Igły są wykonane z organicznego bambusa i mają wspaniałe naturalne ziarna oraz miękką teksturę, dzięki czemu możesz używać ich ze wszystkimi ulubionymi włóczkami.

Kompletne zestawy do każdego projektu

Dostępne w zestawach po 5, 10 i więcej, w różnych rozmiarach, kolorach i materiałach, jest zestaw igły i szydełka HobbyArts dla każdego. Lekkie, trwałe i niedrogie zestawy te z łatwością wytrzymają lata, pomagając we wszystkich projektach szydełkowych i dziewiarskich.