Przędza lniana

Poniżej przedstawiamy naszą bogatą ofertę motków włóczki lnianej, która cieszy się obecnie niesłabnącą popularnością. Oferujemy różne marki we wszystkich kolorach i rozmiarach, więc możesz mieć pewność, że znajdziesz dokładnie taką włóczkę, jakiej szukasz, aby rozpocząć kolejny kreatywny projekt. W LindeHobby oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, dzięki czemu masz gwarancję otrzymania ekskluzywnego produktu, który można wykorzystać w dowolnym celu. Rozejrzyj się tutaj na stronie internetowej i zainspiruj się naszą ekscytującą, szeroką gamą przędz lnianych.

Copyright LindeHobby

Materiale_227: 47% Bamboo / 33% Linen / 20% Cotton
18,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 53% Cotton / 47% Linen
9,50 zł
0 opinii
Materiale_227: 65% Alpaka / 35% Wełna
16,49 zł
0 opinii
Materiale_227: 53% Merino wool / 47% Cotton
12,74 zł
0 opinii
Zaoszczędź do 18%
Materiale_227: 54% Cotton, 46% Viscose
21,96 zł
0 opinii
Materiale_227: 88% Acrylic / 12% Polyester
54,99 zł
0 opinii
Materiale_227: 88% Acrylic / 12% Polyester
49,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 54% Cotton, 46% Viscose
21,75 zł
0 opinii
Materiale_227: 100% Len
28,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 45% Wiskoza / 35% Bawełna / 20% Len
27,95 zł
0 opinii

Rustykalna i naturalna przędza - idealna na letnie ubrania

Na tej stronie znajdziesz włóczkę DROPS Bomull-Lin, która jest rustykalną i naturalną włóczką. Przędza jest przędzona przez kilka nici bawełny i lnu/lnu, co daje solidną strukturę, która tworzy bardzo trwałą i mocną przędzę. Ponadto Bomull-Lin możesz wykorzystać do wielu różnych projektów, ale dzięki lnu uzyskasz stylowy wygląd i ekskluzywny charakter, niezależnie od tego, czy wybierzesz bluzkę, czy sweter. Należy również wspomnieć, że włóczka szczególnie nadaje się do lżejszych i figurowych modeli dzianych, dlatego jest to właściwy wybór dla tych, którzy zamierzają robić na drutach letnie ubrania. Wybierz jeden z naszych pięknych i naturalnych kolorów i nadaj swoim ubraniom rustykalny wygląd dzięki DROPS Bomull-Lin.

Luksusowy efekt - wybierz spośród wielu ładnych kolorów

W naszym bogatym, ekscytującym asortymencie znajduje się również wysokiej jakości włóczka DROPS Belle, czyli tak zwana całoroczna włóczka z lnu, wiskozy i bawełny. Mieszanka daje cudownie wygodny materiał o delikatnej fakturze, który z łatwością można stosować blisko skóry. Jest to zatem delikatniejszy rodzaj przędzy i masz gwarancję uzyskania luksusowego rezultatu, jeśli zdecydujesz się połączyć ją np. z Cotton Light i Muscat. Na tej stronie znajdziesz wiele ładnych kolorów - masz więc mnóstwo okazji, aby znaleźć odpowiedni rodzaj, którego potrzebujesz, aby stworzyć codzienny luksus.

Łatwe i bezpieczne zakupy w LindeHobby

Jeśli potrzebujesz przędzy lnianej, z pewnością znajdziesz to, czego szukasz i dostaniesz to w naprawdę dobrej cenie w LindeHobby. Robiąc u nas zakupy, dokonujesz również bezpiecznych i łatwych zakupów oraz otrzymujesz szybką wysyłkę. Chcemy, aby ukończenie kolejnego projektu dziewiarskiego przebiegło jak najsprawniej, dlatego oferujemy wysokiej jakości włóczkę dla całej Wielkiej Brytanii. Rozejrzyj się po witrynie i zainspiruj się naszą szeroką gamą popularnych marek.