Du Store Alpakka

Chcesz zrobić na drutach coś, co zapewni Ci dodatkowe ciepło? A może coś, co posłuży wiele lat, bo nie wymaga prania? W takim razie wybierz włóczkę z Du Store Alpakka. Duża norweska firma specjalizuje się w ręcznie robionej przędzy z włókien alpaki.

Alpaka to rzadkie zwierzę podobne do wielbłąda, które żyje wysoko w Andach w Ameryce Południowej. Włosie alpaki to jedno z najbardziej ekskluzywnych włókien na świecie, które w połączeniu z innymi sprawia, że wełna jest trzykrotnie cieplejsza niż zwykła wełna.

Odzież wykonana z tych włókien była dość popularna wśród królów Inków w Peru. Niektórzy twierdzą, że odzież z alpaki była tylko dla wybranych lub przyznawana tym, którzy zrobili coś niezwykłego dla kraju. Dlatego Du Store Alpakka dostarcza szeroki wybór przędzy o niewiarygodnie wysokiej jakości.

Copyright LindeHobby

Zaoszczędź do 28%
Materiale_227: 50% Alpaca / 30% Merino wool / 20% Donegal
34,99 zł
0 opinii
Zaoszczędź do 31%
Materiale_227: 100% Finest alpaca
40,95 zł
0 opinii
Zaoszczędź do 29%
Materiale_227: 70% Organic wool / 30% Nettle fibers
43,95 zł
0 opinii
Zaoszczędź do 32%
Materiale_227: 40% Alpaca / 40% Merino wool / 20% Nylon
30,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 78% Cotton / 22% Acrylic
27,85 zł
34,81 zł
Oszczędzasz: 6,96 zł
0 opinii
Zaoszczędź do 28%
Materiale_227: 60% Finest alpaca / 40% pure fine wool
34,99 zł
0 opinii
Zaoszczędź do 31%
Materiale_227: 40% Finest alpaca / 40% Merino wool / 20% Nylon
31,99 zł
0 opinii
Zaoszczędź do 28%
Materiale_227: 50% Alpaca / 30% Merino wool / 20% Donegal
34,99 zł
0 opinii

Wysoka jakość i szeroka gama kolorystyczna

W LindeHobby znajdziesz tę luksusową włóczkę z alpaki z Du Store Alpakka w wielu różnych jakościach i kolorach. Jak widać na poniższym zestawieniu, można na przykład wybierać między 100% alpaką, baby alpaką i jedwabiem oraz suri-alpaką. Wszystkie te rodzaje są dostępne w wielu różnych kolorach. Możesz również wybrać włóczkę z brokatem, tzw. włóczkę Du Store Alpakka Bling Effect. W ten sposób możesz dodać trochę blasku do swojego życia, używając przędzy jako detalu na krawędzi. Du Store Alpakka dostarcza zarówno włóczki z czystej alpaki, jak i przędze mieszane w różnych kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie i na każdy gust.

Zdobądź ubrania, które przetrwają wiele lat

Ubrania z alpaki nie wymagają prania, a to dzięki temu, że przędza zawiera dużo siarki. Oznacza to, że może się sam wyczyścić, gdy wieszasz go na zewnątrz. Ubrania nie zniszczą się w pralce, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat. Pacjenci z dną moczanową i inne osoby ze złymi stawami również odnoszą korzyści z alpaki, która również nie zawiera tłuszczu z wełny ani lanoliny, na którą niektórzy ludzie są uczuleni.

Klikając na różne rodzaje przędzy, uzyskasz więcej informacji na temat różnych jakości i których drutów warto używać. Możesz również zobaczyć dokładną gamę kolorów i znaleźć wspaniałe inspiracje, jak używać różnych typów i jak można łączyć różne cechy. Jedno jest pewne: włóczka Alpaca wyprodukowana przez Du Store Alpakka to jeden z najdelikatniejszych materiałów, jakie można dostać!

Bezpieczne zakupy wspierające szczytny cel

Za każdym razem, gdy kupujesz włóczkę w Du Store Alpakka, automatycznie wspierasz szkołę Mirasol w Peru. W ten sposób pomagasz w zapewnieniu edukacji mniej szczęśliwym dzieciom w Andach. LindeHobby zapewnia świetną i wygodną ofertę, w ramach której zwykle otrzymasz przesyłkę następnego dnia po złożeniu zamówienia i nie później niż dwa dni później. Bądź na bieżąco z aktualnościami LindeHobby, śledząc nas na Facebooku lub zapisując się do naszego newslettera. Sprawdź bogatą ofertę luksusowej przędzy, kiedy Ci odpowiada, zamów ją z dostawą do domu następnego dnia!