Wymienne okrągłe igły

Ciesz się najwyższą elastycznością dziewiarską dzięki wymiennym drutom dziewiarskim.

Wymienne druty dziewiarskie to para pojedynczych drutów zaprojektowanych specjalnie do projektów, które są robione na drutach. Są wyposażone w końcówki igieł, które są połączone za pomocą elastycznego kabla, przypominającego okrągłe igły, z wyjątkiem tego, że każda część jest wyjmowana i może być wymieniana i używana na różne sposoby.

Zobacz wszystkie nasze najpopularniejsze igły z żyłką tutaj

Wymienne igły są często sprzedawane w zestawach z różnymi rozmiarami końcówek igieł, a także zawierają wiele kabli o różnych długościach.

Wszystkie nasze zestawy igieł znajdziesz tutaj

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze wymienne igły z żyłką. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą poniżej.

Copyright LindeHobby

7,28 zł
7,75 zł
Oszczędzasz: 0,47 zł
0 opinii
Cena od
20,34 zł
21,65 zł
Oszczędzasz: 1,31 zł
0 opinii
0 opinii
5,55 zł
5,90 zł
Oszczędzasz: 0,35 zł
0 opinii
Cena od
16,61 zł
22,14 zł
Oszczędzasz: 5,53 zł
0 opinii
0 opinii
15,60 zł
20,79 zł
Oszczędzasz: 5,19 zł
0 opinii
0 opinii
Cena od
23,53 zł
31,37 zł
Oszczędzasz: 7,84 zł
0 opinii
Cena od
47,53 zł
59,41 zł
Oszczędzasz: 11,88 zł
0 opinii
0 opinii
Cena od
40,50 zł
54,00 zł
Oszczędzasz: 13,50 zł
0 opinii
Cena od
41,06 zł
54,74 zł
Oszczędzasz: 13,68 zł
0 opinii
0 opinii
0 opinii
0 opinii
Cena od
47,53 zł
59,41 zł
Oszczędzasz: 11,88 zł
0 opinii
0 opinii

Cudownie wszechstronny wybór

Idealne do prac na drutach na okrągło. Wymienne igły pozwalają wybrać ulubiony materiał do pracy lub taki, który pasuje do większości projektów. Wszystko czego potrzebujesz to jedna para końcówek igłowych w każdym rozmiarze i jeden kabel o preferowanej długości - możesz po prostu zmieniać igły i kabel, aby tworzyć nieskończone kombinacje zgodnie z potrzebami twojego projektu.

Daje to nie tylko nieskończone możliwości i komfort pracy, ale także pozwala ograniczyć bałagan i niepotrzebne wydatki związane z zakupem wielu stałych ulotek. Najlepsze jest to, że możesz także użyć końcówek igieł do innych projektów i zapisać swoje ściegi w projektach WIP. Zdejmij końcówki i przymocuj zaślepki do kabla i to wszystko.

Szukasz zestawu z wieloma opcjami? Zajrzyj tutaj

Czym różnią się od okrągłych igieł?

Wymienne druty dziewiarskie są jak druty z żyłką, ale bez zobowiązania do stałej długości kabla. Wyposażone w wyjmowane części igły, wymienne igły umożliwiają łatwą zmianę rozmiaru igły i długości kabla w zależności od potrzeb projektu.

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze igły z żyłką

Możesz także wydłużyć kabel za pomocą przedłużaczy lub nawet użyć końcówek igieł osobno jako zwykłych prostych igieł. Jest tyle rzeczy, które możesz zrobić z wymiennymi drutami do robienia na drutach.

Wykonane dla wszystkich rodzajów projektów

Wymienne igły są szczególnie fantastyczne w przypadku dużych projektów, które są robione na okrągło, takich jak swetry rozpinane, swetry, kaptury, a nawet mitenki, czapki i skarpetki. Ale ich wszechstronna konstrukcja sprawia, że świetnie nadają się również do płaskich, magicznych pętli, dużych lub małych projektów.

Jeśli jesteś kimś, kto pracuje nad bardzo dużymi projektami, które są dziane na płasko, kabel może się przydać, aby odciążyć ramiona i nadgarstki. Kabel udźwignie ciężar cięższych i większych projektów, dzięki czemu możesz wygodnie położyć go na kolanach, aby kontynuować dłuższą i szybszą pracę.

Zbuduj najlepszą kolekcję dziewiarskich kółek

Ta kompletna kolekcja obejmuje nie tylko różne zestawy z wieloma wymiennymi igłami i odłączanymi kablami, ale także pojedyncze wyjmowane części, które możesz dodawać do swojej kolekcji, przechodząc do różnych rodzajów projektów. Tutaj znajdziesz pojedyncze pary końcówek igieł, kabli, przedłużaczy do kabli, ograniczników do kabli i więcej, wszystkie wykonane z różnych materiałów, rozmiarów i długości.

Zobacz wszystkie nasze akcesoria dziewiarskie tutaj

Znane na całym świecie marki, które pokochasz

Posiadamy różne zestawy i wymienne akcesoria do igieł takich marek jak Drops, Knitpro, Pony i Addi, aby zapewnić najwyższą precyzję i łatwość użycia. Każda z tych marek może poszczycić się własnymi, opatentowanymi wymiennymi systemami, które zapewniają przewodom i iglicom mocne, bezproblemowe połączenie.

Posortuj swoje igły dziewiarskie według marki tutaj

Nasze obszerne zestawy i oddzielne elementy obejmują rozmiary igieł od 3,00 mm do 15,00 mm i kable o długości 40-150 cm, dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz do każdego projektu.