DROPS - Jedwab

W LindeHobby mamy tylko to, co najlepsze z najlepszych, a jeśli chodzi o przędzę jedwabną, DROPS Garnstudio i Du Store Alpakka są w absolutnej czołówce. Jedyną rzeczą, która sprawia, że jedwab jest tak wyjątkowy, jest jego wyjątkowa zdolność do kontrolowania temperatury. To sprawia, że jedwab idealnie nadaje się do wielu różnych rodzajów dzianin: takich jak szale, poncza, topy, sukienki, szaliki, czapki, dzianiny dziecięce i nie tylko. Ochłodzi Cię w ciepłe dni i ogrzeje w chłodne dni. Chociaż jedwab jest integralnym elementem wszystkich naszych różnych rodzajów przędzy jedwabnej, właściwości wyglądają bardzo różnie w ich wyglądzie, a także najlepiej nadają się do różnych rodzajów dzianin. Wspólną cechą wszystkich typów jest wysoka jakość, która zawsze zapewnia naszym klientom dobre rezultaty.

Szeroki zasięg

W naszych różnych modelach jedwab jest mieszany z moherem, jedwabiem morwowym i baby alpaką. Ta mieszanka nadaje przędzy wyjątkową mieszankę miękkości i wytrzymałości. Nasze najpopularniejsze mieszanki jedwabiu to alpaka i morwa, a także moher, ponieważ występują w różnych kolorach i mogą być używane do wielu różnych ubrań. Na przykład alpaka jest jednym z najbardziej ekskluzywnych włókien na świecie, dlatego była używana tylko przez królów Inków w Peru. Co więcej, alpaka też nie swędzi i jest trzy razy cieplejsza niż zwykła wełna!

W naszym przeglądzie produktów możesz łatwo zobaczyć zalecane grubości igieł dla różnych jakości, dzięki czemu zawsze otrzymasz produkt, który sobie wymarzyłeś. Istnieją również jasne instrukcje dotyczące prania i suszenia różnych rodzajów przędzy, których bardzo ważne jest przestrzeganie. Różne rodzaje jedwabiu nie reagują tak samo podczas prania i suszenia, dlatego konieczne jest każdorazowe przestrzeganie instrukcji.

Copyright LindeHobby

Materiale_227: 77% Mohair / 23% Silk
13,75 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Polyamide
22,50 zł
0 opinii

Od naturalnych po intensywne kolory

Wspólne dla rodzajów jedwabiu DROPS Garnstudio i Du Store Alpakka jest wiele pięknych kolorów do wyboru, a to kolejna rzecz, która zwiększa różnorodność ich zastosowania. Większość rodzajów przędzy występuje zarówno w pięknych ziemistych i naturalnych odcieniach, jak i bardziej przyciągających wzrok i intensywnych kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą okazję.

Jeśli zakochasz się w jednym lub kilku naszych rodzajach jedwabiu, od myślenia do działania nie musi być daleko. Dzięki naszemu krótkiemu czasowi dostawy i gwarancji bezpiecznych zakupów możesz bezpiecznie, łatwo i szybko zdobyć swój nowy ulubiony jedwab i zabrać się do pracy!