DROPS - Superwash

Z pewnością szybko zgodzimy się, że dzianinowe i szydełkowane ubrania są piękne, osobiste, przyjemne w wykonaniu i jeszcze przyjemniejsze w użytkowaniu. Jedyną rzeczą, która czasami oznacza, że albo nie dostaniesz wymarzonego swetra, albo nie przyzwyczaisz się do podartych, dzianinowych skarpet, które masz, jest to, że nie można ich prać w pralce i że mają spędziłeś tyle czasu na dnie kosza na pranie, że zapomniałeś o nich. Tak jest w przypadku wielu, a szkoda. Dlatego ważne jest, abyśmy mieli w swoim asortymencie różne rodzaje przędz ze specjalną obróbką superwash.

Copyright LindeHobby

Materiale_227: 100% Merino wool
16,49 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Nylon
12,90 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Nylon
11,75 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Nylon
10,75 zł
0 opinii
Materiale_227: 50% Wool / 50% Cotton
16,49 zł
0 opinii
Materiale_227: 100% Wool
11,00 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Nylon
13,95 zł
0 opinii

Bardzo praktyczne

Przędza Superwash jest trwała i można ją prać nawet w pralce w temperaturze do 40 stopni C. Zawsze jednak odradzamy stosowanie jakichkolwiek środków zmiękczających tkaniny, ponieważ mogą one uszkodzić ubrania. Fakt, że przędzę superwash można prać w pralce, oznacza, że możesz zacząć od całej gamy projektów, których być może do tej pory nie miałeś: odzieży dziecięcej, bluzek, skarpet i innych. Łączy je to, że przedmiot bardzo dobrze i przez długi czas, pomimo częstego użytkowania, noszenia i prania. Jeśli planujesz sam zrobić prezent, możesz kupić jedną z naszych wygodnych metek z instrukcją prania. Dzięki temu odbiorca nigdy nie będzie miał wątpliwości, jak najlepiej zadbać o swój nowy produkt.

Sprzedajemy wiele różnych rodzajów trwałej przędzy poddanej superwash, w tym czystą wełnę, czystą wełnę z merynosów oraz różne mieszanki wełny i bawełny. Możliwości wykorzystania przędzy są nieograniczone.

Jednym z naszych rodzajów przędzy superwash jest Fabel, która na przykład doskonale nadaje się do pięknych i kolorowych skarpet, ponieważ przędza występuje w wielu różnych kombinacjach kolorystycznych, a zwłaszcza różne modele wielokolorowe są bardzo popularne w naszym asortymencie. Model Merino Extra Fine, oparty na miękkości przędzy, doskonale nadaje się również na odzież dziecięcą i niemowlęcą, ponieważ jest również całkowicie wolny od swędzenia.

Rozpocznij — łatwo i szybko!

Zajrzyj na naszą stronę internetową i znajdź włóczkę superwash, która odpowiada Tobie i Twoim potrzebom. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę, częste oferty oraz porady i wskazówki w razie jakichkolwiek wątpliwości. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.