Haczyki na szydełku od Clover

W LindeHobby przedstawiamy niektóre z naszych ulubionych szydełek tej kultowej marki, dzięki czemu możesz doświadczyć szydełka jak nigdy dotąd.

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze szydełkowe wzory

Różne style dla Twoich potrzeb

Haczyki Clover są wyposażone w gumowe uchwyty z elastanu, które zapewniają doskonały chwyt i bardzo ułatwiają pracę nad wszystkimi projektami szydełkowymi. Dostępne w wielu różnych kolorach i rozmiarach, te haczyki są lekkie i ergonomiczne dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z szydełkiem.

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze najpopularniejsze szydełka

Copyright LindeHobby

0 opinii
0 opinii

Niezbędny na szydełku

Clover aktywnie poszukuje opinii klientów i zbudowała dużą społeczność entuzjastów szydełkowania. Pomaga to marce testować nowe pomysły, projekty i dostosowywać je do perfekcji.

Każdy haczyk jest wykonany tak, aby był niewiarygodnie miękki i pozwala włóczce ślizgać się bez dodatkowego wysiłku. To sprawia, że haczyki Clover są idealnym wyborem do Twojej kolekcji i niezbędnym elementem, jeśli poważnie traktujesz szydełkowanie.

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze haczyki

Świętuj bogatą historię Clover

Korzenie firmy Clover sięgają 1925 roku. Założona przez Toshio Okadę, który w wieku 26 lat postanowił rozpocząć działalność jako hurtowy dostawca igieł i rękodzieła. Szybko stała się producentem wysokiej jakości igieł i haczyków wykonywanych przy użyciu zaawansowanych technologicznie maszyn i metod.

Po założeniu Clover USA w Los Angeles w 1983 roku, Clover poszła naprzód, aby stworzyć jedne z najlepszych patchworkowych narzędzi do pikowania i robienia na drutach, szanowanych przez rzemieślników nie tylko w USA, ale także w Europie i na całym świecie.