Lammy

Chcesz wysokiej jakości przędzy w modnych kolorach w świetnej cenie? W takim razie powinieneś przyjrzeć się bliżej naszej ofercie włóczek od Lammy. Lammy to holenderski międzynarodowy producent przędzy, który istnieje na rynku od ponad 30 lat. Firma zajmuje się produkcją przędzy szydełkowanej i ręcznie robionej, posiada własny park maszynowy i zaplecze produkcyjne. Lammy koncentruje się na najnowszych trendach i kolorach, na wysokiej jakości i niezawodnych zasadach dostaw oraz na opracowywaniu własnych wzorów i wzorów dziewiarskich. Co więcej, dla firmy bardzo ważne jest, aby ceny były utrzymywane na niskim poziomie, dlatego miłośnicy robótek na drutach mogą kupować wysokiej jakości przędzę od Lammy.

Copyright LindeHobby

Materiale_227: 100% Polyester
22,83 zł
28,54 zł
Oszczędzasz: 5,71 zł
0 opinii
Materiale_227: 76% Mohair / 24% Silk
28,78 zł
0 opinii
Materiale_227: 60% Acrylic / 40% Wool
14,00 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Polyamide
21,96 zł
0 opinii
Materiale_227: 75% Wool / 25% Polyamide
19,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 97% Akryl / 3% Wiskoza
12,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 100% Acrylic
12,00 zł
0 opinii

Wysokiej jakości przędza w pięknych kolorach

W LindeHobby jesteśmy dumni z posiadania przędzy od Lammy w naszym asortymencie. I dobrze trafiłeś, jeśli chcesz wysokiej jakości przędzy w modnych kolorach iw świetnej cenie. W asortymencie motki przędzy dostępne są w wielu pięknych kolorach. Tylko wyobraźnia jest granicą tego, jaki powinien być Twój następny projekt. Kombinacje kolorów motków włóczki pozwalają robić na drutach niepowtarzalne rzeczy i mieć pewność, że uzyskasz ładny efekt. Na przykład możesz wybrać włóczkę wykonaną w 50% z bawełny i w 50% z akrylu, która jest szczególnie popularna do robienia na drutach pięknego i niepowtarzalnego szala. Wzór jest naturalnie zawarty w tym typie przędzy. Jakość przędzy jest starannie dobrana i dlatego jest również niewiarygodnie wysoka.

Warto wiedzieć

Klikając na różne rodzaje przędzy w naszym asortymencie powyżej, znajdziesz więcej informacji na temat wybranej jakości przędzy. Tutaj, na przykład, znajdziesz dokładną gamę kolorów, zalecane przez nas druty, gęstość przędzy i instrukcje prania. Wszystkie materiały, o których mowa, są oczywiście dostępne również tutaj na stronie internetowej. Znajdziesz tu również inspirację, jak możesz wykorzystać włóczkę do nowego projektu. Niektóre produkty zawierają nawet bezpłatny wzór, który pomaga uzyskać doskonały efekt. Warto poznać Lammy, jeśli lubisz robić na drutach i szydełku, a w asortymencie znajdziesz włóczkę w wielu modnych kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.