Erika Knight

Mając swoje korzenie w Wielkiej Brytanii, wśród wielu rodzimych ras owiec i dziedzictwa młynów wełnianych, marka przędzy Erika Knight była od początku prawdziwie brytyjskim przedsięwzięciem, z dużą miłością i skupieniem na lokalnej społeczności. Kiedy marka powstała w 2012 roku, twórca, renomowany projektant dzianin i szydeł o tym samym nazwisku, ustalił jasną misję, która nadal jest ważna: wspierać brytyjską produkcję przędzy, promować zrównoważone włókna i celebrować zarówno tradycyjne rzemiosło, jak i nowoczesną innowację.

Dziś Erika Knight to bardzo ceniona i szanowana marka wśród entuzjastów przędzy na całym świecie, którzy doceniają wysokiej jakości przędze Erika Knight i rozpoznawalną brytyjską estetykę, która idzie za nimi.

Wypróbuj popularny Wool Local, klasyczna wełniana przędza, której produkcja odbywa się tylko na terenie hrabstwa Yorkshire, lub spróbuj lekkiej Gossypium Cotton Tweed o klasycznym wyglądzie tweedu, która w wielu oczach jest kwintesencją brytyjskiej produkcji tekstylnej.

Materiale_227: 96% Cotton / 4% Polyester
26,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 100% Wool
87,95 zł
0 opinii
Materiale_227: 85% Wiskoza (odzyskany len) / 15% Len
54,99 zł
0 opinii
Materiale_227: 85% Wiskoza (odzyskany len) / 15% Len
49,95 zł
0 opinii