DROPS Alaska

Skład: 100% wełna

Grupa włóczek: C (16 - 19 oczek) / 10 warstw / aran / czesankowa

Waga/długość: 50 g = ok. 70 m

Zalecany rozmiar igły: 5 mm

Napięcie przerabiania: 10 x 10 cm = 17 o. x 22 rzędy

Pranie ręczne, maks. 30°C / Suszenie na płasko / Możliwość filcowania

9,50 zł
Availability:
  • Buy 5 and more for 9,25 zł for each
  • Buy 10 and more for 9,00 zł for each
  • Buy 20 and more for 8,75 zł for each

DROPS Alaska

Wełniany klasyk!

DROPS Alaska to klasyczna przędza, surowa włóczka ze 100% nowej wełny. Wełna niepoddana obróbce oznacza, że wełna jest tylko prana i nie jest poddawana żadnym zabiegom chemicznym przed farbowaniem. Wzmacnia to najlepsze właściwości wełny, zapewniając jednocześnie lepszy kształt i jakość tekstury.

DROPS Alaska to potrójnie nitkowa przędza o sprawdzonej jakości, jedna z klasyków kolekcji DROPS, równie popularna dzisiaj, jak w połowie lat 80-tych. Ta jakość oferuje szeroką gamę kolorów i ogromną liczbę wzorów dla kobiet, mężczyzn, dzieci i akcesoriów.

DROPS Alaska zawiera kilka mieszanych kolorów, co oznacza, że wełna jest wytwarzana przez gręplowanie kolorów przed przędzeniem, co daje efekt mieszania.

Wyprodukowany w Unii Europejskiej


Ta przędza posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 25.3.0099), Standard 100, klasa I. Oznacza to, że została przebadana i uznana za całkowicie wolną od szkodliwych chemikaliów i jest bezpieczna dla ludzi. Klasa I to najwyższy poziom, co oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dla niemowląt (w wieku 0-3 lata).

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię: