DROPS Delight Print

Skład: 75% wełna, 25% poliamid

Grupa włóczek: A (23 - 26 oczek) / 4 warstwy / palcowanie

Waga/długość: 50 g = ok. 175 m

Zalecany rozmiar igły: 3,5 mm

Napięcie przerabiania: 10 x 10 cm = 23 o. x 30 rzędów

Pielęgnacja: Prać w pralce w delikatnym cyklu 40°C / Nie używać płynu do płukania tkanin / Suszyć na płasko

13,95 zł
Availability:

DROPS Delight Print

Miękka i ekscytująca wełna z efektem superwash!

Luksusowa i super miękka wełniana włóczka w wielu bajecznych kolorach!

DROPS Delight to pojedyncza nitka, wykonana z wełny poddanej obróbce superwash i wzmocnionej poliamidem. Ekscytująca i nadająca się do prania w pralce włóczka, z której możesz zrobić znacznie więcej niż tylko skarpetki! Wypróbuj go na większych projektach, takich jak kardigany, swetry, szaliki i akcesoria.

Poza przyjemną teksturą ręcznie splecioną z niewielkimi różnicami w grubości, technika „magic print” zastosowana do barwienia DROPS Delight zapewnia niepowtarzalne wzory i płynne przejścia kolorów, co oznacza również, że w obrębie jednej partii barwnika mogą pojawić się jaśniejsze lub ciemniejsze odmiany. Nie jest to żadna wada ani wada, ale część charakteru przędzy.

Należy pamiętać, że zdjęcia pochodzą z próbek, które mają ok. 30 cm szerokości. Wygląd gradientu kolorów będzie się różnić w przypadku próbek/odzieży o różnej szerokości.

Wyprodukowany w Unii Europejskiej

Ta przędza posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 25.3.0099), Standard 100, klasa I. Oznacza to, że została przebadana i uznana za całkowicie wolną od szkodliwych chemikaliów i jest bezpieczna dla ludzi. Klasa I to najwyższy poziom, co oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dla niemowląt (w wieku 0-3 lata).

Copyright LindeHobby

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię: