Hjertegarn Lima

Skład: 100% miękka wełna z Peru

Waga / długość biegu : 50 g = ok. 100 metrów

Zalecane igły: 5 mm

Ścieg ściegowy: 10 cm = 20 o

Instrukcja prania: Pranie ręczne w 30 stopniach / Nigdy nie używać płynu do płukania tkanin / Suszyć na płasko / Można filcować

18,95 zł
Availability:
  • Buy 5 and more for 17,95 zł for each
  • Buy 7 and more for 16,95 zł for each
  • Buy 10 and more for 15,95 zł for each

Hjertegarn Lima

Lima od Hjertegarn to luksusowa włóczka wykonana w 100% z peruwiańskiej wełny. Miękkie, naturalne włókna zapewniają komfortową teksturę podczas robienia na drutach swetrów, czapek i innych przedmiotów przylegających do skóry. Ta wysokiej jakości włóczka jest dostępna w wielu pięknych kolorach, dzięki czemu gotowy projekt będzie jedyny w swoim rodzaju. Lima firmy Hjertegarn to idealna wełniana włóczka dla każdego, kto myśli o kreatywnym projekcie. Jest dostępny w wielu różnych kolorach i jest wykonany z ultralekkiej i miękkiej wełny, dzięki czemu praca z nim jest bardzo wygodna.

Hjertegarn Lima to luksusowa, 100% wełniana włóczka, idealna do filcowania. Miękka wełna z Peru nie szczypie ani nie drapie i można ją prać w pralce w delikatnych warunkach. Ponadto ma piękne, ziemiste odcienie, które idealnie nadają się do robienia na drutach skarpet, rękawiczek, czapek i innych akcesoriów zimowych. Więc śmiało wypróbuj Limę – nie zawiedziesz się!

Tutaj znajdziesz wszystkie nasze włóczki z Hjertegarn

Zobacz wszystkie nasze włóczki wełniane tutaj

Copyright LindeHobby

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię: