KnitAtHome Superfine BABY Merino

Skład: 100% wełna z merynosów poddana obróbce superwash

Waga/długość: 50 g = ok. 175 m

Zalecany rozmiar igły: 2,5 - 3 mm

Napięcie przerabiania: 10 cm = 24-27 o

Pielęgnacja: Pranie wełniane 40°C / Suszenie na płasko

14,46 zł
18,08 zł
Oszczędzasz: 3,62 zł
Availability: Czas realizacji to 5-10 hverdage dni

KnitAtHome Superfine BABY Merino

Ta urocza włóczka Superfine Baby Merino jest wykonana w 100% z wełny merynosowej poddanej obróbce superwash w przędzy perłowej.

Jest to zatem urocza włóczka, która jest miękka, a jednocześnie bardzo łatwa w obróbce.

Ze względu na swoją miękkość, ta włóczka Superfine Baby Merino doskonale nadaje się na ubranka dla niemowląt i niemowląt, ale może być również używana dla dorosłych.

Otrzymujesz więc cudowną włóczkę o gramaturze 50 gramów, co odpowiada około 175 metrom i można ją prać w programie do wełny w temperaturze do 40°C.

Co więcej, ta urocza włóczka świetnie sprawdza się w przypadku wszelkiego rodzaju dzianin, może to być wszystko, od warkoczy po wzory dziurek, więc to wyłącznie od Ciebie zależy, jaką strukturę dzianiny chcesz dodać za pomocą tej uroczej włóczki.

Oferujemy również włóczkę Superfine Baby Merino w wielu różnych kolorach, dzięki czemu możesz łatwo dostosować włóczkę do projektu na drutach, który chcesz rozpocząć.

Dlatego oferujemy przędzę zarówno w jaśniejszych, jak i subtelniejszych odcieniach, takich jak róż, ale także w odcieniach, takich jak niebieski i zielony, więc jest w czym wybierać.

Teraz to tylko kwestia zdobycia odpowiedniej przędzy tutaj.

Copyright LindeHobby

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię:
spacer