DROPS Baby Merino

Skład: 100% wełna

Grupa włóczek: A (23 - 26 oczek) / 5 warstw / sport

Waga/długość: 50 g = ok. 175 m

Zalecany rozmiar igły: 3 mm

Napięcie przerabiania: 10 x 10 cm = 24 o. x 32 rzędy

Pielęgnacja: Prać w pralce w delikatnym cyklu 40°C / Nie używać płynu do płukania tkanin / Suszyć na płasko

16,49 zł
Availability:
  • Buy 5 and more for 16,00 zł for each
  • Buy 10 and more for 15,50 zł for each
  • Buy 20 and more for 14,99 zł for each

DROPS Baby Merino

Bardzo cienka wełna merynosowa poddana obróbce Superwash

DROPS Baby Merino jest przędzona z bardzo cienkich włókien wełny merynosów pochodzących od zwierząt żyjących na wolnym wybiegu w Ameryce Południowej. Super miękka i nie swędząca wełniana włóczka, doskonale nadaje się do delikatnej skóry dziecka. Przędza jest również poddawana obróbce superwash, dzięki czemu można ją prać w pralce i idealnie nadaje się do codziennego użytku.
 
DROPS Baby Merino jest przędzona z wielu cienkich nitek, co nadaje włóczce dodatkową elastyczność. Czy to ta specjalna konstrukcja, która sprawia, że szczególnie ważne jest właściwe obchodzenie się z odzieżą: upewnij się, że robisz na drutach z odpowiednim naprężeniem i raczej używasz ciasnego naprężenia niż luźnego. Nie pierz ubrania zbyt ciepło, nigdy nie pozwól mu przemoknąć i pozwól ubraniu wyschnąć na płasko.
 
Przędza jest przędzona warkoczowo, co oznacza, że ściegi będą wyraźnie zaznaczone, a uzyskany efekt będzie schludny i równy.
 
Wyprodukowany w Unii Europejskiej
 
Ta przędza posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 25.3.0110), Standard 100, klasa I. Oznacza to, że została przebadana i uznana za całkowicie wolną od szkodliwych chemikaliów i jest bezpieczna dla ludzi. Klasa I to najwyższy poziom, co oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dla niemowląt (w wieku 0-3 lata).

Copyright LindeHobby

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię: