DROPS Fabel Long Print

Skład: 75% wełna, 25% poliamid

Grupa włóczek: A (23 - 26 o.)/4 warstwy/palce

Waga/długość: 50 g = ok. 205 m

Zalecany rozmiar igły: 3 mm

Napięcie przerabiania: 10 x 10 cm = 24 o. x 32 rzędy

Pielęgnacja: Prać w pralce w delikatnym cyklu 40°C / Nie używać płynu do płukania tkanin / Suszyć na płasko

9,50 zł
12,90 zł
Oszczędzasz: 3,40 zł
Okazja 31/05/2024
Availability:

DROPS Fabel Long Print

Wełna skarpetowa impregnowana Superwash
 

Wytrzymała jak tylko włóczka skarpetkowa może być, DROPS Fabel to 4-nitkowa włóczka, która została poddana obróbce superwash, dzięki czemu można ją prać w pralce i jest łatwa w pielęgnacji. W porównaniu ze zwykłymi włóczkami skarpetkowymi, DROPS Fabel jest przędzona z bardziej miękkiej wełny, co sprawia, że jest to niesamowita, uniwersalna włóczka, odpowiednia nie tylko na skarpetki – wypróbuj ją na ubranka dla niemowląt!

Dzięki jednej z największych kart kolorów w asortymencie DROPS, DROPS Fabel jest dostępny w 3 różnych odcieniach: kolor jednolity, wybór kolorów jednolitych; druk, w którym każdy odcień składa się z różnych kolorów, które powtarzają się regularnie i długi nadruk, podobny do kolorów druku, ale z dłuższymi powtórzeniami każdego koloru.

Zarówno drukowane, jak i długie kolory nadruku DROPS Fabel są wytwarzane metodą zwaną „fancy dyeing”, która różni się od innych metod tym, że każda partia barwnika ma niewielkie różnice zarówno we wzorze, jak i niuansach. To nie błąd, a element charakteru przędzy.

Pamiętaj, że pokazane poniżej próbki kolorów dzianin pokazują wzór, który uzyskasz, wykonując na drutach mniejszą liczbę oczek, jak na skarpetkach. Jeśli wykonasz szerszy kawałek, wzór będzie wyglądał inaczej. Podobnie jak w przypadku wszystkich nadruków żakardowych, mogą występować różnice w odcieniach kolorów i wzorach w ramach tej samej partii barwnika.

Wyprodukowany w Unii Europejskiej

Ta przędza posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 25.3.0099), Standard 100, klasa I. Oznacza to, że została przebadana i uznana za całkowicie wolną od szkodliwych chemikaliów i jest bezpieczna dla ludzi. Klasa I to najwyższy poziom, co oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dla niemowląt (w wieku 0-3 lata).

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię: