DROPS Big Merino

Skład: 100% wełna

Grupa włóczek: C (16 - 19 oczek) / 10 warstw / aran / czesankowa

Waga/długość: 50 g = ok. 75 m

Zalecany rozmiar igły: 5 mm

Napięcie przerabiania: 10 x 10 cm = 17 o. x 22 rzędy

Pielęgnacja: Prać w pralce w delikatnym cyklu 40°C / Nie używać płynu do płukania tkanin / Suszyć na płasko

12,30 zł
16,49 zł
Oszczędzasz: 4,19 zł
Okazja 31/05/2024
Availability:

DROPS BIG Merino

Bardzo cienka wełna merynosowa poddana obróbce Superwash
 

DROPS Big Merino jest kontynuacją włóczki DROPS Merino Extra Fine, wyczesanej z wyjątkowo cienkich włókien wełny merynosów pochodzących od zwierząt żyjących na wolnym wybiegu w Ameryce Południowej.

Główne cechy włóczki DROPS Big Merino to miękkość, objętość, elastyczność i równomierny efekt, co czyni ją idealną do robienia na drutach wzorów strukturalnych, takich jak warkocze. Przędza jest również traktowana superwash, dzięki czemu można ją prać w pralce i nadaje się do codziennego użytku.

DROPS Big Merino jest przędzona z wielu cienkich nitek, co nadaje przędzie dodatkową elastyczność. Czy to ta specjalna konstrukcja, która sprawia, że bardzo ważne jest, aby właściwie obchodzić się z odzieżą: upewnij się, że robisz na drutach z odpowiednim naprężeniem i raczej używasz ciasnego naprężenia niż luźnego. Nie pierz ubrania zbyt ciepło, nigdy nie pozwól mu przemoknąć i pozwól ubraniu wyschnąć na płasko.

Wyprodukowany w Unii Europejskiej

Ta przędza posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 25.3.0110), Standard 100, klasa I. Oznacza to, że została przebadana i uznana za całkowicie wolną od szkodliwych chemikaliów i jest bezpieczna dla ludzi. Klasa I to najwyższy poziom, co oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dla niemowląt (w wieku 0-3 lata).

Copyright LindeHobby

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię: