DROPS Paris

Skład: 100% bawełna

Grupa włóczek: C (16 - 19 o.) / 10 warstw / aran / czesankowa

Waga/długość: 50 g = ok. 75 m

Zalecany rozmiar igły: 5 mm

Napięcie przerabiania: 10 x 10 cm = 17 o. x 22 rzędy

Pielęgnacja: Prać w pralce 60°C / Suszyć na płasko

6,40 zł
Availability:

DROPS Paris

Zabawna i łatwa w dzianiu bawełna!

DROPS Paris jest przędzona z wielu cienkich nitek 100% bawełny - włókna, które oddycha i ma wysoką chłonność, dzięki czemu ubrania wykonane z tej przędzy są chłodne, a jednocześnie ciepłe.

Miękka w dotyku i delikatna w dotyku, ta włóczka jest dostępna w dwóch różnych rodzajach; Kolor uni DROPS Paris, wykonany w 100% z bawełny czesanej i dżinsu DROPS Paris z recyklingu, wykonany w 100% z bawełny pochodzącej z recyklingu.

W obu przypadkach jest to włóczka, która działa szybko i łatwo, i jest doskonałym wyborem dla początkujących oraz do projektów wnętrz, takich jak uchwyty do garnków, ścierki do naczyń, ręczniki i śliniaki dla dzieci; jest szczególnie dobry dla osób o wrażliwej skórze, ponieważ nie swędzi i nie podrażnia.

Wyprodukowany w Unii Europejskiej

Ta przędza posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 951032), Standard 100, klasa I. Oznacza to, że została przebadana i uznana za całkowicie wolną od szkodliwych chemikaliów i jest bezpieczna dla ludzi. Klasa I to najwyższy poziom, co oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dla niemowląt (w wieku 0-3 lata).

Copyright LindeHobby

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię: