DROPS Snow uni colour

Skład: 100% wełna

Grupa włóczek: E (9 - 11 o.) / 14 warstw / bardzo gruba

Waga/długość: 50 g = ok. 50 m

Zalecany rozmiar igły: 9 mm

Napięcie przerabiania: 10 x 10 cm = 10 o. x 14 rzędów

Pielęgnacja: Pranie ręczne, maks. 30°C / Suszenie na płasko / Możliwość filcowania

DROPS Snow to nowa nazwa DROPS Eskimo.

9,50 zł
Availability:
  • Buy 5 and more for 9,25 zł for each
  • Buy 10 and more for 9,00 zł for each
  • Buy 20 and more for 8,75 zł for each

Śnieżny kolor DROPS Uni

Znakomity do filcowania!

DROPS Snow to miękka, gruba i łatwa w użyciu przędza jednoniciowa ze 100% czystej wełny, dzięki której powstają ciepłe i wygodne ubrania, idealne do filcowania!

Włókna wełniane użyte w tej przędzy są nieobrobione, co oznacza, że jest ona tylko prana i nie jest poddawana żadnym zabiegom chemicznym przed barwieniem. Podkreśla to naturalne właściwości włókna, zapewniając jednocześnie lepszy kształt i jakość tekstury.

Bardzo popularna zimowa włóczka DROPS Snow jest dostępna w 3 różnych odcieniach: kolor jednolity, wybór kolorów jednolitych; mix, gdzie więcej niż jeden kolor jest zgrzeblony razem przed wirowaniem w celu uzyskania mieszanego efektu i print, gdzie każdy odcień składa się z różnych kolorów, które regularnie się powtarzają.

Wyprodukowany w Unii Europejskiej

Przędza ta posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 25.3.0099), Standard 100, klasa I. Oznacza to, że została przebadana i uznana za całkowicie wolną od szkodliwych chemikaliów i jest bezpieczna dla ludzi. Klasa I to najwyższy poziom, co oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dla niemowląt (w wieku 0-3 lata).

Copyright LindeHobby

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię: