DROPS Merino Extra Fine

Skład: 100% wełna

Grupa włóczek: B (20 - 22 o.) / 8 warstw / DK / czesankowa

Waga/długość: 50 g = ok. 105 m

Zalecany rozmiar igły: 4 mm

Napięcie przerabiania: 10 x 10 cm = 21 o. x 28 rzędów

Pielęgnacja: Prać w pralce w delikatnym cyklu 40°C / Nie używać płynu do płukania tkanin / Suszyć na płasko

16,49 zł
Availability:
  • Buy 5 and more for 16,00 zł for each
  • Buy 10 and more for 15,50 zł for each
  • Buy 20 and more for 14,99 zł for each

DROPS Merino Extra Fine

Bardzo cienka wełna merynosowa poddana obróbce Superwash

DROPS Merino Extra Fine to przędza warkoczowa z bardzo cienkich włókien wełny merynosów pochodzących od zwierząt żyjących na wolnym wybiegu w Ameryce Południowej i Ameryce Południowej. Odzież wykonana z tej przędzy jest bardzo wygodna i ma świetną jakość powierzchni. Ta włóczka jest delikatna dla skóry, dlatego świetnie nadaje się na odzież dziecięcą i niemowlęcą.
 
Idealna do teksturowanych wzorów, takich jak warkocze i ścieg krzyżowy, ta przędza jest poddana obróbce superwash, co oznacza, że można ją prać w pralce i nadaje się do codziennego użytku.
 
DROPS Merino Extra Fine występuje zarówno w kolorach jednolitych, jak i mieszanych – mix oznacza, że wełna jest wytwarzana przez gręplowanie kolorów przed przędzeniem, co daje mieszany efekt.
 
DROPS Merino Extra Fine jest przędzona z wielu cienkich nitek, co nadaje przędzie dodatkową elastyczność. Czy to ta specjalna konstrukcja, która sprawia, że szczególnie ważne jest właściwe obchodzenie się z odzieżą: upewnij się, że robisz na drutach z odpowiednim naprężeniem i raczej używasz ciasnego naprężenia niż luźnego. Nie pierz ubrania zbyt ciepło, nigdy nie pozwól mu przemoknąć i pozwól ubraniu wyschnąć na płasko.
 
Wyprodukowany w Unii Europejskiej
 
Ta przędza posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 25.3.0110), Standard 100, klasa I. Oznacza to, że została przebadana i uznana za całkowicie wolną od szkodliwych chemikaliów i jest bezpieczna dla ludzi. Klasa I to najwyższy poziom, co oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dla niemowląt (w wieku 0-3 lata).

Copyright LindeHobby

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię

Dodaj opinię: